Baby Shower Davetiyesi

Bebeğinin gelişini herkesle paylaşacağın, keyifli bir baby shower partisi mi düzenlemek istiyorsun? Eğer baby shower partisini nasıl duyuracağını, kimlere nasıl haber vereceğini düşünüyorsan doğru yerdesin! Baby shower davetiyesi kategorisindeki dave...tiyelerimizin her biri kendine özgü güzelliği, özenle düşünülmüş sembol ve detaylarıyla partine şirinlik katacak! Video davetiye olarak hazırlanan invidza baby shower davetiyeleriyle, istediğin davetiye şablonunu kısa bir sürede gönderime hazır hale getirebilirsin. Sevdiklerinin isimlerini yazacağın, dilediğini paylaşacağın bu özel davetiyeleri düzenlerken en sevdiğin fotoğrafları ekleyerek davetiyeni güzelleştirebilirsin. invidza’nın keyifli müziklerinden seçerek davetiyene ekleyebilirsin. Hatta daha yakın tanıdıklarına, en yakın arkadaşlarına özel hitaplar kullanabilir ve herkese mutluluk dağıtabilirsin. Video davetiyelerin küçük bebeklere özel hazırlanan simgeleri, tatlı pastel renkleri senin ve davetlilerinin içini açacak; bebeğine ileride de gösterebileceğin harika bir anı bırakacak.

Baby shower partini düzenlerken ekonomik davranmaya çalıştığını tahmin edebiliyoruz. Küçük bebeğin dünyaya geldiğinde masrafların çoğalacak. invidza, etkinlik düzenleyenlere yeni nesil, uygun fiyatlı çözümler sunmak için burada! Bu kategorideki davetiyeler, baby shower etkinliği düşünülerek özel olarak tasarlandı! Dolayısıyla tasarım, kâğıt ve baskı için fazladan ücret ödemene gerek kalmayacak. Kâğıt ve baskı ihtiyacı olmadığı için doğaya zarar vermeyecek ve hazırlandığı anda misafirlerine gönderilebilecek durumda olacak!

Böylece, doğum öncesi düzenlediğin bu etkinlikteki iş yükünü biraz hafifletmiş olacaksın. Evine ya da partini düzenlediğin yere hiç gelmemiş olan davetlilerin varsa invidza baby shower davetiyeleri misafirlerine yol tarifi de verecek ve LCV (Lütfen Cevap Verin) hizmeti sayesinde partine kimlerin katılacağını sana söyleyecek. Eğer baby shower partisi düzenlemeye karar verdiysen invidza’ya kesinlikle güvenebilirsin. Baby shower davetiye modellerimizi gördükten sonra herkesin bu partiye katılmak isteyeceğine eminiz. Davetiyenle fark yaratmak ve teknolojiyle iç içe çözümlerden yararlanarak günümüzün yeniliklerinden faydalanmak istiyorsan hemen kategorimizdeki davetiyelerden birini seç ve düzenlemeye başla!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap