Eğlence Davetiyesi

Eğlence neredeyse Invidza da orada! Sevdiğin tüm etkinlikler için, sevdiklerinle yan yana olmak istediğinde Invidza yardımına koşacak. Bu kategorideki davetiyeler en keyifli anların ve en özel etkinliklerin için özel olarak hazırlandı. Her türlü etki...nliğe uyum sağlayan, ince düşünülmüş detaylarla bir davetiyeden bekleyebileceğin en özel tasarımı yansıtan Invidza eğlence davetiye modelleriyle tüm etkinlikler daha keyifli geçiyor! Hemen incele ve sen de düzenleyeceğin etkinliğe uygun davetiye modelini incelemeye başla.

Invidza eğlence davetiye modelleri; dans, karaoke, özel ve butik partiler gibi birçok organizasyonda rahatça kullanabileceğin davetiye şablonlarından oluşuyor. Beach partiler, özel dj performansları, arkadaşlarla yapılacak karaoke buluşmaları ve dans geceleri bunlardan sadece bazıları... Invidza davetiye şablonlarını istediğin gibi özelleştirebilir; etkinliğine uygun metinleri ekleyebilirsin. Her bir davetliye özel olarak düzenleyebileceğin Invidza davetiyelerle misafirlerine dilediğin gibi hitap edebilir; bazı misafirlerine daha özel ve farklı hitaplarla davetiyeni hazırlayabilirsin. Invidza davetiyelerinin birbirinden güzel müzik seçeneklerinin de video davetiye tasarımını güzelleştireceğinden eminiz. Dilersen, geçmiş etkinliklerinin ne kadar eğlenceli geçtiğini temsilen dilediğin bir fotoğrafı da davetiyene ekleyebilirsin.

Invidza davetiye modelleri, geleneksel davetiyelerin aksine sana birçok farklı ve neşeli seçenek sunduğu gibi bütçeni de düşünür. Bu kategorideki davetiyeler Invidza’nın diğer davetiye modellerinde olduğu gibi kağıt ve baskı ücreti içermez. Hızlı bir şekilde, tam da istediğin içeriğe göre hazırlanabilir. Bu nedenle zaman ve para tasarrufu sağlar. Invidza eğlence davetiyeleri, etkinliğe katılacak olan misafirlerinin etkinlik mekânını bulmasına da yardımcı olur. Yol tarifi özelliği ve misafirlerin katılım durumunu bildiren “Lütfen Cevap Verin” (LCV) hizmeti sayesinde, etkinlik gününde misafirlerinin kontrolünü daha rahat yapabilmeni sağlar. Etkinliğe kimlerin gelip kimlerin gelmeyeceğini bildiğin için; etkinlik mekânıyla daha rahat anlaşıp, ücret pazarlığını da daha rahat yapabileceksin. Eğlence davetiyeleri kategorimizdeki davetiyelerin hepsi, avantajlı yönleriyle seni; harika grafikleri ve animasyonlu yapısıyla da misafirlerini mutlu edecek!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap