Fuar Davetiyesi

Ulusal ve uluslararası fuarlar için olabildiğince çok kişiye ulaşmak oldukça önemli. Bunun yolu da bu kişilere online ortamda ulaşmaktan geçiyor. Peki klasik mail içerikleri yerine şık bir davetiyeyle fuar katılımcılarına, fuara ilgi gösterebileceğin...i düşündüğün kişilere bilgi verebileceğini söylesek? invidza’nın fuar davetiyeleri sayesinde etkinliğin misafirlerinin çok daha fazla dikkatini çekecek. invidza’nın video davetiyeleri, misafirlerine etkinliğinin yenilikçi yüzünü en güzel şekilde temsil edecek. Davetlilerinin reddedemeyeceği bu renkli davetiyelerle organizasyonunun başarısını artırabilirsin.

invidza’nın fuar davetiyeleri, şehir içinden ve şehir dışından gelen misafirlerine özel bilgileri verebileceğin; fuarın içeriğinden ve özel yanlarından bahsedebileceğin birkaç sahneden oluşur. Bu nedenle ulusal ve uluslararası kapsamda düzenlenen fuarların tüm içeriğini eksiksiz olarak davetlilerine aktarabilmeni sağlar. Misafirlerinin katılım durumunu öğrenebilmen için “Lütfen Cevap Verin” yani LCV özelliğine sahiptir. Video bittiğinde misafirlerinden katılım durumunu öğrenen video davetiyelerle, teknolojinin faydalarından etkinliğinde faydalanabilir; her alanda güncel teknolojiyi takip ederek işini kolaylaştırabilirsin. invidza fuar davetiyeleri, davetiye videosunun bitiminde misafirlerine yol tarif eder. Etkinliğe katılacak herkesin rahatça fuar alanına ulaşmasına yardımcı olur. Özellikle şehir dışından katılacak misafirlerinin severek kullanacağı bu özellik sayesinde etkinliğinin benzerleri arasında ön plana çıkacağına ve fark yaratacağına eminiz.

invidza, geleneksel davetiye modellerinden uzaklaşarak, günümüzün ihtiyaçlarını davetiyelere entegre etmeyi ve kullanıcılara fayda sağlamayı amaçlar. Bu nedenle sahip olduğu bunca güzel özelliğin yanında oldukça ekonomiktir. Kâğıt masrafı yoktur; bu nedenle kağıt israfı da yoktur. Fuara kaç kişi katılacaksa, onlara özel olarak davetiyenizi hazırlamanıza imkân verir. En güzel yanı da kısa sürede davetiyenizi hazırlayıp davetlilerinize iletebilmeniz. Baskı ve hazırlık sürecini beklemeden işlerinizi hızlandırıp ekonomik seçeneklerle yüksek kalite hizmet almanız mümkün. Bunun için başka davetiye aramayın, invidza’nın fuar davetiyeleriyle yenilikçi yüzünüzü misafirlerinize gösterin!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap