Kurumsal Davetiyesi

Kutlama ve diğer etkinlikler için davetiye hazırlanabildiği gibi kurumsal toplantılar, fuarlar ve iş görüşmeleri için de davetiye hazırlanabilir. Özellikle fuarlar ya da kongreler söz konusu olduğunda, davetiye hazırlanması kaçınılmazdır. Fakat her d...avetiye modeli, kurumsal davetiye olmaya uygun değildir. Kurumsal davetiyeler, temsil ettiği kurumun ağırlığını yansıtacak, resmî bir görünüme sahip olmalıdır. Bu nedenle genel olarak iş dünyasına hitap eden gri – mavi tonlardaki renklerle tasarlanır.
Kurumsal davetiyeler aynı zamanda yol, yemek ve fuar ücreti gibi farklı detayları da içerebilir. Şehir dışından gelen misafirlerin konaklama ve diğer ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı konusunda detaylı bilgilere yer verebilir. Bu nedenle birkaç sayfa hâlinde hazırlanması gerekebilir. Peki şehir dışından katılacak misafirlerin için yol tarif edebilecek bir davetiyeden söz etsek? Kategorimizdeki davetiyeler, LCV (Lütfen Cevap Verin) ve yol tarifi özelliğiyle kurumların ve kurumsal firmaların etkinlik organize sürecine destek olacaktır.
Invidza, kurumsal davetiyelerde kullanılabilecek özel şablon seçeneklerini bu kategoride topluyor. Fuarlar ve kongreler için kullanabileceğin, toplantı içeriklerini dilediğin gibi yazacağın bu şablonlar etkinliğine dair tüm bilgiyi aktarabilmeni sağlar. Her bir davetliye özel olarak isimlendirilebilir. Bu nedenle kurum çalışanları veya birimlere özel olarak hazırlanabilir. Kurumsal davetiyenizi hareketli olarak hazırlamak özenli, bilgi verici ve dikkat çekici bir davetiyeye sahip olmanızı sağlayacaktır.
Invidza kurumsal davetiye modelleriyle etkinlik davetiyelerinizi hazırlayarak farklı, yenilikçi ve ekonomik davetiyelere sahip olabilirsiniz. Hadi hemen şablonlarımızdan birini seçin ve muhteşem özelliklere sahip yeni nesil davetiyenizle fark yaratın!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap