2 dk. Okuma Süresi
738
0

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Düğün, nişan, sünnet, kına, mezuniyet, gelin partisi… Ne amaçla olursa olsun davetiye seçimi, özel gün hazırlıklarının başında geliyor. Düzenleyeceğin etkinliğin her aşamasında özenle çalışırken seni yansıtan bir davetiye modeli ile etkinliğini taçlandırman da en doğrusu. Sade davetiye modelleri, çoğu etkinliğin temasına uyum sağlar. Fakat düzenleyeceğin etkinliğe özel geleneksel motiflerle, eğlenceli desenlerle ya da zarif dokunuşlarla süslenmiş davetiye modelleri de ilgini çekecektir. Hatta beğendiğin davetiye modelleri ve fiyatları arasından seçim yapmakta zorlanabilir, hem bütçene hem zevkine uygun davetiye modelini kendin tasarlamayı düşünebilirsin. Bu noktada tercihine göre capcanlı davetiyeler hazırlayabileceğin Invidza’nın sana bazı önerileri var!

 

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiye modelleri, renk, desen ve şablon seçeneği en fazla olan davetiyelerden biri. Davetiye modelleri ve fiyatları bu kadar çeşitliyken en uygun davetiye modelini seçmek de kolay olmuyor. Davetiyeni seçmek için öncelikle düğününün tarzını dikkate alabilirsin. Gelenekler takip edilse de her etkinlik gibi düğünler de sahibinin tarzını yansıtır. Eğer gösterişli bir düğün düzenliyorsan tamamen elit bir görünüme öncelik verebilirsin. Aynı zamanda günümüzün trendlerinden teknede düğün, bohem düğün, kır düğünü ve bahçe düğünü gibi farklı konseptler için değişik düğün davetiye modellerini değerlendirebilirsin. 

 

Düğün Davetiye Modelleri

Sünnet Davetiyesi Modelleri

Sünnet düğünleri için davetiye hazırlamak, bu geleneğin vazgeçilmezlerinden biri. Sünnet davetiye modelleri, genellikle mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu davetiyelerdir. Davetiyenin sünnet düğünü temasıyla uyumlu olması için nazar boncuğu gibi detaylar da sıkça tercih edilir. Düğün ve sünnet düğünü gibi kalabalık kutlamalarda davetiyenin, uzaktaki akrabaları sevindirmek gibi bir anlamı da var. Bu nedenle etkinlik sahipleri, en güzel ve en uygun fiyatlı düğün davetiyelerini tercih ederek tüm sevdiklerine birer davetiye göndermeye çalışıyor. Sünnet davetiye modelleri ve fiyatları ise kişilerin beklentisine ve misafir sayısına göre değişiyor. 

 

Sünnet Davetiyesi Modelleri

Nişan Davetiye Modelleri

Günümüzde nişan eğlenceleri de değişerek, düğün gibi ayrı ve kalabalık etkinlikler haline geldi. Bu durum, nişan davetiyelerine olan talebi de artırdı. Özellikle yeni nesil düğün davetiyelerinde moda olan vintage esintisi ve İngiliz tarzı, düğün ve nişan davetiye modelleri üzerinde oldukça etkili. Yeni nesil nişan davetiye modellerinde görülen bu tarz, sade düğün davetiyelerinin giderek daha çok tercih edilmesine neden oluyor. Bu davetiyeler sade nişan konseptleri ile oldukça uyumlu. Fakat davetlilerin çoğu aile yakınlarından oluşuyorsa geleneksel motiflerle hazırlanan nişan davetiye modellerini seçebilirsin. Özellikle yüzük ve kurdele ile tasarlanan davetiyeler ideal bir nişan davetiyesi seçeneğidir. 

Nişan Davetiye Modelleri invidza

Invidza’da, nişan, sünnet, düğün davetiyelerinde, hem göz alıcı modeller hem de uygun fiyat seçenekleri seni bekliyor! Sadece en çok tercih edilen davetiye modelleri olan nişan, sünnet ve düğün davetiyelerini değil; mezuniyet, kız isteme, baby shower, konser, gelin hamamı gibi birçok kategoride renkli ve eğlenceli davetiye modellerini ve fiyatlarını Invidza’da bulabilirsin!

 

 


Benzer İçerikler

Nostaljik Gelin Adaylarının Yeni Trendi: Retro

Nostaljik Gelin Adaylarının Yeni Trendi: Retro

Benim Marilyn Monroe’dan ya da Audrey Hepburn’den ne eksiğim var, diyen nostalji kraliçesi gelin adaylarımızı buraya alalım...
Sevgiliye Doğum Günü Kutlaması Planlarken Dikkat Etmen Gerekenler

Sevgiliye Doğum Günü Kutlaması Planlarken Dikkat Etmen Gerekenler

Doğum günümüz yaklaşırken hepimiz biraz da olsa heyecanlanıyoruz değil mi? Yeni bir yaş; yeni hedefler ve yeni umutlar taşıdığı için doğum günü kutlamaları yaklaşırken...
Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

En mutlu olduğun günlerden birindeyiz. Aile, arkadaşlar, kutlamalar, hediyeler… Yani kısaca bugün, sevdiğin insanlar yanında ve sevdiğin her şey senin isteğin doğrultusunda gerçekleşecek. Böyle bir günde...