Video Davetiye

Anıları ölümsüzleştirmenin ve en özel günleri kalıcı hale getirmenin en güzel yollarından biri davetiyeler. Saklayıp yeri gelince baktığında en güzel anılarını çağrıştıran bu renkli kağıtlar sadece bir kağıt olmaktan çok daha fazlası!

Hayatının dönüm noktalarında tüm sevdiklerinle birlikte olmanı sağlayan davetiye modelleri, canlı renkleri ve desenleriyle insanı mutlu ediyor; tanıdıklarını neşelendiriyor. Sünnet, düğün, nişan ve diğer tüm etkinlikler için hazırlayabileceğin davetiye modelleri, artık tahmin ettiğinden de fazla!

En çok tercih edilen davetiye modelleri arasında olan düğün davetiyeleri ve nişan davetiyeleri en fazla bilinen davetiye çeşitleri arasında. Bu davetiye modelleri değişik renkler ve şekillerle süslenerek farklı fiyatlarla sunuluyor. Davetiyenin geleneksel kullanım amacı hiç değişmese de gelişen teknolojiyle birlikte modelleri ve çeşitleri değişiyor. Artık kınadan kız istemeye, baby shower partilerinden bekarlığa veda buluşmalarına kadar her şey için davetiye hazırlanabiliyor.

Invidza’da, her türlü etkinlik için özel olarak tasarlanan davetiye çeşitlerini bulabilirsin. Bu kategorimizde düğün/nişan davetiyeleri, etkinlik davetiyeleri, kutlama davetiyeleri, kurumsal davetiyeler ve diğer birçok davetiye modeli seni bekliyor. Animasyonlarla hareketlendirilmiş, özelleştirilebilen ve LCV ile misafir takibi yapan bu davetiye modelleri ve fiyatları seni mutlu edecek. Aynı zamanda sevdiklerini şaşırtmak ve yeni nesil davetiyelerle modern bir etkinliğe imza atmak için durma, hemen etkinliğini seç, video davetiyeleri incelemeye başla!