AnasayfaBlogTeknikVideo Davetiye Nedir?
Yakın plan çekimde kadın çalışma masası üzerinde çalışırken sol eli ile telefonunu tutuyor ve sağ eli ile telefonun ekranını işaret ediyor. Çalışma masası üzerinde dizüstü bilgisayar, çiçek, defter ve karton kahve bardağı bulunuyor.

Video Davetiye Nedir?

Yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde artık oldukça hızlı bir hayat yaşıyoruz. Her şey daha hızlı, kolay ve pratik olmak zorunda. Tüm bunların yanı sıra yaşadığımız dünyanın kaynakları da hızla tükenmeye devam ediyor. Sen de bu teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak doğayı koruyan, özel hissettiren, zaman kazandıran ve süreci yöneten bir video davetiyeye sahip olmaya ne dersin?

Video davetiye en özel anlarını birlikte paylaşmak istediğin sevdiklerin ve arkadaşlarına özel olarak SMS, WhatsApp, mail aracılığıyla gönderebileceğin, video formatında hazırlanan mobil cihazlara uyumlu yeni nesil bir davetiye çeşididir. Evlilikten nişana, sünnetten özel kutlamalara ve kurumsal işlerden eğitimlere kadar birçok farklı alanda davetlerin için klasik basılı davetiyeleri kullanmak yerine yeni nesil video davetiyeler kullanabilirsin. Bu sayede yanında görmek istediğin davetlilerini de çok farklı ve sıra dışı bir yöntemle etkinliğine davet etmiş olacaksın. invidza’nın yeni nesil video davetiye şablonları arasından etkinliğine ve tarzına uygun davetiyeyi seçerek fark yaratmaya başlayabilirsin.

Video Davetiye Kullanım Alanları Nelerdir?

Söz, nişan, kına gecesi, düğün, bekârlığa veda partisi, yaş günü, sünnet gibi tüm özel günlerinde veya konser, festival, tiyatro, workshop, sergi gibi etkinliklerde… Yani aklına gelen tüm etkinlikler için fark yaratan tasarımlı video davetiyeler kullanabilirsin. Özelleştirilebilir şablonlar ile kullanımı son derece kolay olan video davetiye son zamanların da en sevilen davetiye türlerinden biri haline geldi. 

Ayrıca video davetiyeler işletmeler için de son derece kullanışlı. Kurumsal yıl dönümlerinde, fuar, açılış, zirve, kongre, toplantı gibi tüm işlerinde, seminer, kurs, workshop, atölye gibi eğitim programlarında da video davetiye kullanılıyor. Üstelik kişiselleştirebilir olmasından dolayı özel tasarlanmış algısı yaratarak davetlilerin gözünde etkinliğin değerini artırıyor.

Yakın plan çekimde kadın; masada bulunan dizüstü bilgisayarın klavyesinde yazı yazıyor.

Video Davetiyenin Faydaları Nelerdir?

  • Basılı davetiyelere kıyasla kâğıt, baskı, kargo, teslim gibi masrafları ortadan kaldırır.
  • Kısa bir süre içerisinde hazırlanarak zaman kazandırır.
  • Tek bir ağaca dokunulmaz; doğayı korur.
  • Kişilere özel olarak hazırlandığı için davetlilere kendilerini özel hissettirir.

Video Davetiyeyi Özel Durumlar İçin Neden Kullanmalısın?

Müşterilere, iş arkadaşlarına ve çalışanlarına özel etkinlik mesajları göndermek için birçok fırsat vardır. Ve benzersiz bir video davetiye bunu yapmanın en mükemmel yoludur. Ayrıca bir etkinlik planlıyorsan yeni nesil video davetiyeler, davetlilerinle iletişim kurmanın ve katılmaları için teşvik etmenin en iyi yoludur.

invidza ile video davetiye tasarımlarından birini seçebilir ya da sıfırdan sana özel bir şablon video davetiye hazırlama talebinde bulunarak, özel günlerin için yeni nesil video davetiye tasarımı oluşturabilirsin. invidza ile yeni nesil davetiyeyi keşfet, ayrıcalıklarını yaşa!

Yakın plan çekimde ahşap bir çalışma masası üzerinde çalışan adam, sol eli ile klavyeyi, sağ eli ile fareyi tutuyor. Çalışma masasının üzerinde gözlük, kulaklık, kalemlik, not defteri ve monitör bulunuyor.

Video Davetiyeni Nasıl Oluşturursun?

invidza video davetiye editörünün ara yüzü çok basit ve kullanışlıdır. Bu nedenle saniyeler içerisinde kolaylıkla davetiyeni oluşturup davetlilerini şaşırtma şansın var! Davetiyeler arasından senin için hazırlanmış şablonlardan birini seçerek, davetiyeni oluşturmaya hemen başlayabilirsin. Davetiyeler arasında; buluşmalar, yaz partileri, barbekü partileri, evcil hayvan partileri, baby shower, düğünler, doğum günleri, happy hour, profesyonel etkinlikler gibi aklına gelebilecek her etkinlik çeşidi için çok sayıda davetiye tasarımı mevcuttur.

Etkinliğine ve tarzına uygun video davetiye tasarımını seçtikten sonra davetiyende yer almasını istediğin bilgi, görsel ve müzikleri editör ile davetiye taslağında düzenleyebilir, davetli listeni saniyeler içinde sisteme yükleyebilirsin. Ödeme işleminden sonra video davetiyeler kişilerine özel olarak oluşturulmaya başlar ve dilediğin zaman diliminde gönderilir.

Daha spesifik bir şey mi arıyorsun? Standart bir şablon kullanmak istemezsen de ana sayfadaki ‘’Özel Davetiye Hazırlat’’ butonunu tıklayarak, tamamen sana özel yeni bir davetiye tasarımı sipariş edebilirsin.

Genç kadın çalışma masasında otururken, masa üzerinde bulunan dizüstü bilgisayarda yazı yazıyor. Masada bir kupa, çiçek ve lamba bulunuyor.

Davetiyeni Özelleştir

Video davetiye tasarımı özel bir iştir. Video davetiye işi her ne kadar kolay gibi gözükse de profesyonel bir ekibin senin için bu durumu yönetmesi ve davet öncesi yükünü üzerinden alması büyük kolaylık sağlayacaktır.  Özellikle davetli listenin LCV işlemlerinin (Lütfen Cevap Verin) takibini yapan davetiye sistemi ile organizasyonuna davetlilerini davet etme ve katılım durumunu tek bir merkezden kontrol etme ayrıcalığı diğer işler için sana zaman kazandıracaktır.

Invidza.com sayesinde kendi davet şablonlarını bir fotoğrafla özelleştirebilir veya kendi davetiye tasarımlarını hazırlatarak sana özel bir video davetiye yaratılmasını talep edebilirsin.

invidza, alışılmış tüm davetiyelerin ötesine geçer. Üstelik etkinliğini invidza ekibinin hazırladığı yaratıcı ve eğlenceli video davetiye seçenekleri ve fikirleriyle tamamlayabilirsin.

invidza Blog’da doğum günü davetiyesinin nasıl hazırlanacağından bekarlığa veda parti önerilerine kadar ihtiyacın olan her şeyi bulabilirsin. Etkinlik için ayrıntılı planlama önerileri, parti rehberleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeyi sakın unutma.