Aktivite Davetiyesi

invidza’nın video davetiyeleri her etkinlik için harika çözümler sunuyor. Düğün, nişan, kına ve diğer davetiye çeşitlerimiz gibi aktivite davetiyelerimizde de sana uygun, ekonomik ve çevre dostu çözümleri bir araya getiriyoruz. Etkinliğinin duyurusun...u yaparken ekonomik ve en kaliteli çözümleri arıyorsan invidza aktivite davetiyelerini kullanabilirsin! LCV özelliğine sahip, davetlilerine yol tarif eden, video animasyonlarla hareketlendirilmiş yeni nesil davetiyeleri deneyerek sen de geleneksel yöntemlerden uzaklaşabilir; etkinliğini yenilikçi yönüyle ön plana çıkarabilirsin! Hadi gel invidza aktivite davetiyeleri sana ne gibi avantajlar sağlar birlikte inceleyelim:

invidza aktivite davetiyeleri, farklı aktivitelere özgü özel tasarımlarla oluşturulmuştur. Her biri teker teker tasarlanan ve farklı şekilde hareketlendirilen video davetiyeler, etkinliğinin ruhunu ve enerjisini yansıtmak için idealdir. Tasarım ve baskı sürecini beklemene gerek kalmaz. Davetiyeni istediğin gibi hazırladıktan sonra anında katılımcılarla paylaşabilir; onlardan geri dönüş alabilirsin. Aldığın bu geri dönüşler, etkinliğini planlamada da sana yardımcı olacaktır. Çünkü invidza, LCV yani “Lütfen Cevap Verin” özelliğiyle katılımcıların etkinliğe gelip gelmeyeceğini sorar; aldığı cevapları sana iletir. Aynı zamanda video davetiyenin sonunda katılımcılara yol tarifi de verir. Bu özellik davetiyeyi alan kişinin etkinlik alanına kolayca ulaşmasına yardımcı olur ve etkinlik gününde yaşanacak karmaşanın önüne geçer.

Yeni nesil davetiyeler, kâğıt israfına neden olmadığı için çevre dostudur. Bir tane bile ağaca zarar gelmeden hazırlayabileceğin video davetiyeni dilediğin gibi özelleştirebilirsin de. invidza’nın birbirinden keyifli müzikleri arasından seçim yapabilir; ihtiyacın olan bilgileri ekleyebilir ve kişiye özel davetiye düzenleyebilirsin. Davetiyenin online ortamda gönderilmesi maliyetini düşürürken etkinlik sürecinde yapman gereken diğer işler için de sana zaman tanıyacaktır. Zaman ve paradan tasarruf ederek, kaliteli ve eğlenceli bir davetiyeyle etkinliğini duyurmak için hemen şablonunu seçmen yeterli! Aktivite davetiyeleri kategorimizde hoşuna gidecek birçok şablon var!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap