Doğum Günü Davetiyesi

İnsanın yaşı kaç olursa olsun eğlencesi hiç eksilmeyen kutlamalardan biri doğum günü... Sürpriz partiler ise doğum günü kutlamalarının olmazsa olmazlarından. Peki arkadaşlarını nasıl çağıracaksın? Doğum günü partisine katılacak kişileri nasıl organiz...e edeceksin? Tüm tanıdıklarının olduğu büyük bir parti yapmak istiyorsan davetiyeden yardım alman şart. Invidza, tam da bu noktada yardımına koşacak harika özelliklere sahip. Göz alıcı animasyonlarıyla eğlenceli ve farklı bir davetiye, hesaplı ve özelleştirilebilir. Üstelik misafir takibi yapmana da yardımcı! Bir doğum günü davetiyesinden daha fazla ne istenebilir ki?

Invidza doğum günü davetiyelerinin renkli animasyonları davetlilerini şaşırtacak! Şimdiye kadar karşılaşmadıkları bir doğum günü davetiyesi sevdiklerini bekliyor! Eğer bu sürpriz bir parti olacaksa, hiç uğraşmadan partine dair bilmesi gerekenleri davetlilerine aktarabilirsin. Farklı müzikler ekleyerek, dilediğin fotoğrafla davetiyeni süsleyerek yaratıcılığını kullanabilirsin. Kategorimizdeki davetiyelerle her yaş grubundan kişinin doğum günü partisi için davetiye hazırlayabilirsin. Küçük çocuklar için hazırlanan soft renkler, sevimli desenler ve yetişkinler için hazırlanan eğlence ve arkadaşlık temalı davetiye modellerinden dilediğini seç, hemen düzenlemeye başla ve davetiyenle fark yarat!

Invidza doğum günü davetiyeleri, “Lütfen Cevap Verin” yani LCV hizmetiyle geleneksel davetiyelerden farkını da ortaya koyar. Misafirlerin davete gelip gelemeyeceğini belirttiği bu hizmet sayesinde organizasyonu daha kolay yapabilir, katılımcı sayısına göre planlarını değiştirebilir ve tam olarak hayalindeki gibi bir etkinlik düzenleyebilirsin. Animasyonların sonunda misafirlerine yol tarifi veren online davetiyelerimiz, doğum günü partisinin olduğu gün en büyük yardımcın olacak! Birçok insana telaş içinde yol tarif etmek pek de hoş olmasa gerek, değil mi? Hadi hemen davetiyeni hazırlamaya başla; doğa dostu, ekonomik, yenilikçi ve eğlenceli davetiyelerle tam da sana göre bir parti olacak.
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap