Kına Gecesi Davetiyesi

Evlilik hazırlıkları başladı! Kına gecesi, bekârlığa veda partisi, kız isteme töreni... Düğün heyecanının en güzel kısmı! Peki bu özel günde tüm sevdiklerini yanında görmek, onlara sarılmak ve heyecanını onlarla paylaşmak istemez misin? Invidza kına ...gecesi davetiyeleri, bu isteğinde sana sonuna kadar yardımcı olacak! Kına gecene gelecek tüm davetlilere, online ortama, kişiye özel davetiye hazırlamana imkan veren Invidza kına gecesi davetiyelerini tercih etmek için birçok neden var. Invidza kına gecesi davetiyeleri; özelleştirilebilir, ekonomik ve ilgi çekici birçok özelliğe sahip! Misafir takibi yapabilmesi, dilediğin fotoğraflarla süslenebilmesi ve video-animasyonlu formatıyla günümüzün modern organizasyonlarına uyum sağlayan Invidza kına gecesi davetiyeleri, kına gecendeki tüm geleneksel detayları, en modern şekilde yansıtacak.

Kına gecesi etkinliğinin koyu tonları, mor-kırmızı renkleri ve altın detayları kına gecesi davetiyeleri kategorimizde seninle buluşuyor! Altın sarısı parıltılarla ışıl ışıl olan bu kına gecesi davetiyesi modellerinden dilediğini seçerek en özel günlerine dair unutulmaz bir anı bırakabilir; tüm sevdiklerini şaşırtabilirsin. En güzel anlarından seçilen fotoğraflarla, kendi fotoğraflarına yer verebilir; sevgilinle bu kararı nasıl aldığınızı anlatabilir ya da esprili bir fotoğrafla kına eğlencesini duyurabilirsin. Ayrıca kına gecesi davetiyene ekleyeceğin keyifli bir müzik de, davetiyenin animasyonlarına güzellik katacaktır. Teknolojinin sana verdiği imkanlardan faydalanmak için bekleme! Çünkü Invidza’nın yüksek kalitede görsellik ve neşeli animasyonlardan başka senin için birçok avantajı var!

Invidza’nın video kına gecesi davetiyelerini tercih etmenin senin için başlıca avantajlarından biri tabii ki ekonomik olması... Basım ve kargo maliyetlerin neredeyse sıfırlanacak! Ayrıca dilediğin tasarımı sen seçmiş; onu dilediğin fotoğraf ve müzikle süslemiş olacaksın. Kişilere özel olarak hazırlandığı için bazı kına gecesi davetiyelerinde ek bilgilere yer verebileceksin. Kına gecesine özel tasarlanan şablonlar, bir kına gecesi davetiyesinden beklediğin her şeyi sağlarken misafir takibi yapabileceğin LCV özelliği sana zaman kazandıracak! Lütfen Cevap Verin anlamına gelen LCV sayesinde, misafirlerinin katılım durumunu öğrenebilecek ve misafir listeni kolayca hazırlayabileceksin! Hadi şimdi tüm bu harika özelliklere sahip kına gecesi davetiyesi modellerini incele. Canlı kırmızılar, morlar, farklı animasyonlar arasından dilediğini seç ve kına geceni unutulmaz kıl!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap