Mezuniyet Davetiyesi

Invidza video davetiyeleri arasında en eğlenceli, kıpır kıpır olanlarından birine bakıyorsun! Çünkü şu anda mezuniyet davetiyeleri kategorisindesin. Mezuniyet etkinliklerine özel hazırlanan davetiye temalarımızla mezuniyet heyecanına renk katabilirsi...n. Invidza tarafından özel tasarlanan mezuniyet davetiyeleri, birçok özelliğiyle kalabalık etkinliklerde misafir takibi için idealdir. Mezuniyet partisi veya mezuniyet after partiler için uygun fiyatlı ve hızlıca hazırlanabilecek davetiyeler arıyorsan Invidza mezuniyet davetiyeleri tam sana göre!

Mezuniyet davetiyeleri; özgün animasyonları, geleneksel davetiyelerde bulamayacağınız hareketli yapısı ve özel renkleriyle gençliğin dinamik yapısını yansıtıyor. Seçeceğiniz fotoğraflarla düzenleyebileceğiniz bu davetiyelerde, tüm sınıfın fotoğrafına yer verebilir ve mezuniyet ruhunu tam olarak yansıtabilirsiniz. Sınıftan kimlerin partiye gelip gelmeyeceğini anlamak için de Invidza’nın mezuniyet davetiyelerini kullanabilirsiniz. LCV yani “Lütfen Cevap Verin” hizmeti sayesinde Invidza, etkinliğe gelenlerin sayısını belirlemenize yardımcı olur. Anlaşacağınız mekâna kişi sayısı belirtmenizi ve etkinlik için ihtiyacınız olan detayları belirlemenizi kolaylaştırır. Davetiyelerimiz, mezuniyet etkinlikleri için oldukça ekonomik bir tercih de olacaktır. Kâğıt harcaması olmadığı için çevreye zarar vermez ve tasarruf sağlar.

Invidza’nın yeni nesil davetiyeleri, gençlerin dinamik ruhuna uyum sağlar. Kişiye özel olarak hazırlanabilir. Seçeceğiniz şablona gereken tüm bilgileri ekleyebilir ve her bir kişiye kendi ismine özel olarak davetiyesini hazırlayabilirsin. Hadi hemen mezuniyet davetiyesi şablonlarımızı incele, sen de Invidza ile yeni nesil davetiyelerin kolaylıklarını keşfetmeye başla!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap