Sünnet Davetiyesi

Video sünnet davetiyeleriyle hesaplı ve şık bir tercih yapmaya ne dersin? Geleneksel davetiyelerin modası geçiyor! Hazırlanma süreci kısa, dilediğin gibi düzenleyebileceğin, özelleştirebileceğin ve tüm sevdiklerine online ortamda gönderebileceğin da...vetiyelerle ekonomik bir seçim yapabilirsin. Sünnet davetiyeleri kategorimizde bulacağın farklı sünnet davetiye modelleriyle kısa sürede ihtiyacın olan davetiyeyi hazırlayabilir ve animasyonlu davetiye tercih ederek oğlunun ve senin keyif alabileceğin bir davetiye seçimi yapabilirsin. Oğlunla invidza’nın sünnet davetiye modellerini inceleyebilirsin! Dilediğin müziği seçmende ve davetiyeni düzenlemende o da sana yardımcı olabilir.

invidza sünnet davetiye modelleri, altın rengi, lacivert ve beyaz temalarla yalnızca sünnet düğününe özel olarak tasarlanmıştır. Her biri özel olarak tasarlanan ve hareketlendirilen sünnet davetiyelerini tercih ederek, yeni nesil davetiyenin avantajlarıyla tanışabilirsin. Her bir misafirine özel isimlerle, özel mesajlarla düzenleyebileceğin sünnet davetiyesine farklı müzikler ekleyebilirsin. Davetiyene oğlunun küçüklüğünden fotoğraf ekleyebilir ve düğün davetiyenle fark yaratabilirsin.

Basım ve kâğıt masrafı olmadığı için hem çevre dostu hem de ekonomik olan invidza sünnet davetiyeleriyle sünnet düğünü organizasyonun için doğru bir tercih yapmış olacağına eminiz. invidza’nın her davetiye modelinde olduğu gibi sünnet davetiye modellerinde de olan “Lütfen Cevap Verin” hizmeti ve yol tarifi özelliği sayesinde düğüne katılacak kişilerle rahatça iletişim kuracağına ve etkinliğini kolayca planlaman da mümkün. Hadi, invidza’nın sunduğu bu mükemmel özellikleri denemek için sünnet davetiyeni tasarlamaya başla!
Devamını Gör

Henüz üye olmadın mı?

Bu işlemi yapabilmek için üye olman gerekiyor. Formu doldurarak üye ol ve video davetiyeni oluşturarak göndermeye başla!

Zaten üye misin? Giriş Yap