Sıkça Sorulan Sorular

Invidza nedir?

Invidza, farklı kategoriler için hazırlanmış video davetiye şablonlarını düzenlemene ve davetlilerine SMS ya da WhatsApp yoluyla kişiselleştirilmiş biçimde sunmana yarayan bir video platformudur. Invidza’nın sürekli genişleyen şablon kütüphanesinden seçtiğin bir video davetiyeyi kendine ve etkinliğine özel hâle getirerek, isme özel çok sayıda video davetiyeyi, kişi listene birkaç adımda ulaştırabilirsin.

Invidza hizmeti nasıl ücretlendirilir?

Invidza’da video davetiye şablonları, üretilme maliyetleri esas alınarak belirlenmiş bedellerle sunulur. Hizmet, üretilen video başına ücretlendirilir. Örneğin, bedeli 2,49₺ olarak belirlenmiş bir video davetiyeyi 100 kişilik davetli listene göndermek istersen, ödemen gereken toplam bedel 249 ₺ olur. SMS’lerin operatör kaynaklı bir sebeple ulaşmaması durumunda kullanmak üzere her davetlin için toplamda 3 adet SMS gönderim hakkın bulunur ve toplam bedel, bunu da kapsar.

Invidza’yı kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Invidza’yı kullanmaya video davetiye şablonları arasından etkinliğine ve zevkine en uygununu seçerek başlayabilirsin. Seçtiğin video davetiyeyi Invidza’nın kolay kullanımlı editörünü kullanarak kolaylıkla kişiselleştirebilir; açıklama ve fotoğraflarla özel hâle getirebilirsin. Video davetiyeni hazırladıktan sonra, önerilen formatta ekleyeceğin kişi listesine SMS ya da WhatsApp yoluyla ulaştırabilirsin. Gönderimleri tamamladıktan sonra, davetlilerin vereceği yanıtları ve davetiyeni izleyip izlemediklerini, istatistik ekranından takip edebilirsin.

LCV nedir? Invidza’da LCV var mı?

LCV, “Lütfen cevap veriniz” tabirinin kısaltılmış hâlidir ve davetlilerinin etkinliğine katılım durumunu LCV ile öğrenirsin. Invidza video davetiye şablonlarının sonunda davetlilerinden Yetişkin – Çocuk katılımcı sayılarını talep edebilir; verilen yanıtları gönderimine özel oluşturulan istatistik ekranından takip edebilirsin.

Ödeme ne zaman gerçekleşir?

Seçtiğin Invidza şablonunu düzenlerken ve düzenlediğin videonun önizlemesini alırken senden ücret talep edilmez. Ödeme işlemi kişi listesi seçiminin ardından gerçekleşir. Ödemen gereken bedel, kişi listeni seçtikten sonra hesaplanır ve o aşamada alınır.

Invidza nasıl bir ödeme sistemi kullanıyor?

Invidza, Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemlerinden olan ve 29.000 internet sitesinde aktif olarak kullanılan iyzico altyapısını kullanır. Kredi kartı bilgilerine üçüncü tarafların erişmesi  söz konusu değildir.

Neden WhatsApp için toplu gönderim yapamıyorum?

WhatsApp ne yazık ki buna izin vermiyor.

Gönderimlerimi iptal edip iade alabilir miyim?

Video davetiyelerini sana ve davetlilerine özel oluşturuyoruz. Ödemesini yaptığın ve planladığın gönderimine 48 saatten az bir süre kaldıysa, ne yazık ki iade ya da değişim yapamıyoruz.

Özel şablon hazırlatabilir miyim?

Invidza ekibi sana ve etkinliğine özel yeni şablonlar tasarlayabilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsin.

Invidza’nın akıllı telefon uygulaması bulunuyor mu?

Invidza henüz mobil platformlarda bulunmuyor. Geliştirme süreçleri devam eden mobil uygulamalarımızı yakında akıllı telefonunda kullanabileceksin.

Video Davetiye Nedir?

Video davetiye, düğün, kutlama, toplantı, seminer, eğitim, festival ve daha çok bir etkinlik için video davetiye şablonlarının düzenlenmesiyle oluşturulmuş video formatlı davetiyedir.

Kullanıcı Sözleşmesi'ni, Satış, İade ve Değişim Koşulları’nı, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni, Gizlilik Politikası’nı okumayı ihmal etmemeni öneririz.