Düğün - Nişan Davetiyesi

Akrabalar, tanıdıklar, arkadaşlar, komşular derken hayatının en kalabalık etkinliği belki de düğünün ya da nişanın olacak! Bu özel günde tüm sevdiklerini yanında görmek için davetiye hazırlaman şart. Düğün ve nişan davetiyende hem kendi tarzını yansıtabileceğin hem de evliliği çağrıştıran güzel ve zarif detaylara ihtiyacın var. Bu kategoride göreceğin düğün davetiyeleri; yaratıcı, etkileyici ve hesaplı bir düğün davetiye modeli seçmene yardımcı olacak. Her biri video davetiye olarak hazırlanan bu düğün ve nişan davetiyeleri, misafirlerine online ortamda ulaşarak en güzel gününün haberini verecek.

Hareketli düğün davetiyeleri, geleneksel düğün ve nişan davetiyesi modellerine yeni ve işlevsel bir bakış açısı kazandırır. Animasyonlar sayesinde daha canlı renklere sahip olan bu davetiyeler düğününü yansıtmana yardımcı olacaktır. Zevkine göre düzenlenecektir. Senin için ayrılan alana sevgilinle en mutlu anlarınızdan birini ekleyebilir, aşkınızı davetlilerine en güzel şekilde aktarabilirsin. Video düğün davetiyelerinin sana sunduğu imkânlar bununla da sınırlı değil! Düğünlerin en büyük dertlerinden biri olan misafir takibini video davetiyen senin için yapıyor. Invidza’ya özel LCV servisi, katılım durumunu misafirlerine tekrar tekrar soruyor ve davetli listeni hazırlamana yardımcı oluyor. Davetli listeni nasıl hazırlayacağını merak ediyorsan blogumuzdaki Davetli Listesi Nasıl Hazırlanır? yazımızdan yardım alabilirsin.

Etkinlik davetiyeleri, kutlama davetiyeleri, kurumsal davetiyeler kategorimizdeki diğer davetiye modelleri gibi düğün davetiyeleri kategorimizde bulacağın tüm düğün ve nişan davetiyeleri de özel olarak tasarlanmıştır. Soft pembe renkler veya elegant şık bir görünüm! Dilediğini seçebilirsin.