Eğitim Davetiyesi

invidza’nın eğitim davetiyeleriyle tanıştınız mı? Eğitim alanında ihtiyaç duyulan davetiyeleri burada bulabilirsiniz. Bu gezi, toplantı, tanıtım ya da okul etkinlikleri olabilir. invidza’nın eğitim davetiyeleri ihtiyacınız olan her an yanınızda olacak. Özellikle okul gezileri için eğlenceli bir davet yapmak istiyor; bir yandan da ailelere gereken tüm bilgileri vermek istiyorsan invidza tam sana göre! Rengârenk animasyonlar, keyifli müzikler ve özelleştirilebilir alanlar sayesinde velilerle iletişimin düşündüğünden kuvvetli olacak. Bunun yanında çevreci özellikleri ve cep dostu fiyatlarıyla da invidza davetiyeler her yönde okulların tercih edebileceği bir davetiye.

Okul gezilerine velileri davet etmek çoğu zaman zahmetli bir süreç. Haber vermeyi unutan minikler ve eksik iletilen bilgiler bu süreci senin için zorlaştırabilir. Eğitim etkinliğine katılacak kişilerle daha yakın bir bağ kurabilmek ve onlara etkinliğin tüm bilgilerini eksiksiz bir şekilde iletebilmek için online davetiyeden faydalanma fikri ise harika! Hem istediğin gibi özelleştirerek etkinliğine özel bilgileri, dikkat edilmesini istediklerini öğrenebilecek hem de etkinliğe kimlerin katıldığını bilerek imza bilgilerini ve diğer ihtiyaçlarını buna göre tamamlayabileceksin. Invidza’nın online eğitim davetiyeleriyle, bütçeni aşmadan, zorlamadan etkinliğini kolaylaştırabilirsin. Eğitim faaliyetlerine özel olarak hazırladığımız, her biri özel olarak tasarlanan animasyonların ise etkinliğine farklı bir hava katacağına eminiz. Bu davetiyelerden sonra herkes etkinliğe katılmaya daha istekli olacak!

Okullar arasında düzenlenen etkinliklerde isminin bilinmesi ve etkinliği düzenleyenin tanınması için okul logonu ekleyebilmen de eğitim davetiyelerimizin başka bir avantajı. invidza eğitim davetiyeleri, Lütfen Cevap Verin hizmeti sayesinde katılımcı listeni yaparken de sana yardımcı olacak ve etkinlik günü yaşayabileceğin sorunların azalmasını sağlayacak. Online davetiyelerin avantajlarından faydalanarak bugüne kadar yorucu geçirdiğin bu süreci kolaylaştırabilirsin. Hemen tıklayıp davetiyeni hazırlaman yeter! Hiçbir bekleme süreci olmadan kısa sürede davetiyen davetlilere ulaşmış olacak.