Festival Davetiyesi

Festival tadında davetiyelerle herkesi ortak noktada topla! invidza’nın en renkli, en neşeli davetiyeleri belki bu kategoride! Elektronik müzik, müzik ve alışveriş festivalleri için hazırlanan en özel davetiyeler festivaline renk katmaya geliyor. Herkes bilir ki festivaller yaratıcılığın ve yeniliğin alanıdır. Yeni fikirlerle, yeni sloganlarla adından söz ettirir. Şimdi sen de her adımda yapacağın yeniliklerle bu trendi harika bir şekilde sürdürebilirsin. Mesela davetiyelerini geleneksel davetiyeler yerine online festival davetiyeleriyle hazırlayabilirsin. Geleneksel davetiyenin sana sunamayacağı canlı renkler, animasyonlar ve müziklerle bu yeniliğin öncüsü olabilir; bu yenilikçi seçiminle etkinliğinin adından söz ettirebilirsin.

Festival davetiyeleri kategorimizde bulunan davetiyeler; yüksek kalite animasyonları, özelleştirilebilir yapısı ve canlı renkleriyle festivallerin ruhunu yansıtır. Dilediğin mesajla, etkinliğinin tüm bilgilerini yazarak davetiyeni hazırlayabilir, her davetline özel olarak düzenleyebilirsin. Özellikle müzik festivalleri için farklı müzikler seçebilirsin. Festivalinin genel temasını ve içeriğini temsil eden fotoğraflar ekleyerek davetiyeni daha ilgi çekici hale getirebilirsin.

invidza davetiyelerin misafir takibi yapabilen LCV (Lütfen Cevap Verin) hizmeti ve davetlilere yol tarifi yapabilen yenilikçi özellikleriyle festivaline renk katacaksın! Yenilikçi davetiyelerle etkinliğinden bolca söz ettirmek için hemen davetiyeni hazırlamaya başla, kısa sürede takipçilerine ulaştır ve yeni nesil davetiyelerle farkını ortaya koy!