Kongre Davetiyesi

invidza’nın kongre ve fuar davetiyeleri ile dikkat çekici ve ilgi çeken davetiyelere sahip olabilirsin. Kongrenin programına ve dilediğin tüm detaylara yer verebileceğin invidza davetiyenle misafirlerini etkileyebilirsin. Göz alıcı animasyonları ve ekonomik fiyatıyla özellikle kongre gibi kalabalık organizasyonlar için ideal olan davetiye modellerimiz katılım durumunu bildirme ve yol tarifi verme gibi özellikleriyle de şehir dışından gelen misafirlerinin takibini yapabilmene ve onların da etkinlik mekânını kolayca bulabilmesine yardımcı olacaktır.

invidza kongre davetiyelerini özelleştirirken kurumunun ya da fuarı düzenleyen firmanın logosuna yer verebilir, içerikte yer alan tüm bilgileri etkinliğine özel olarak düzenleyebilirsin. Farklı müzikler seçerek etkinliğini yansıtabileceğin invidza kongre davetiyeleri, kâğıt israfı yapmaz, çevre dostudur. Katılımcıların isimlerine göre teker teker düzenleyebileceğin video davetiyeler, etkinliğinin kurumsal yönünü yansıtmak için idealdir. Bu özelliği kullanarak etkinliğe katılacak üst düzey yöneticilere farklı detaylarla farklı içerikte davetiyeler hazırlayabilirsin.

LCV özelliği, animasyonlu tasarımı ve dikkat çekici renkleriyle bu harika davetiyelerle fuarının adından sıkça söz ettireceksin. Şimdi kongre davetiyelerimizden hazırlamaya başla, iş yükünü hafiflet ve uygun fiyatlarla davetiye sahibi olmanın keyfini çıkar! Aklın rahat olsun.