Lansman Davetiyesi

Etkileyici bir ürünün var ya da yeni bir dükkân açıyorsun... Bunu herkesin duymasını; önem verdiğin ve işini geliştireceğini düşündüğün herkesin orada olmasını istersin değil mi? Lansman etkinliğine çağırmak istediğin herkese keyifli dakikalar yaşatacak bir davetiyeyi kolayca hazırlayabilirsin. Baskı, kâğıt ve ek masraflar olmadan dakikalar içinde misafirlerine ulaştırabilirsin. Göz alıcı animasyonlarla davetlilerinin dikkatini çekebilirsin. invidza’nın lansman davetiyeleri sayesinde onlara hayır diyemeyecekleri göz alıcı bir davetiye hazırlayabilirsin. Video animasyonlar ve özelleştirebilir özellikleriyle geleceğin yeni nesil davetiyesi olan invidza davetiyelerle şimdiden davetiyeni hazırla, geleceği yazanlardan biri de sen ol, markanın yenilikçi yönünü yansıt!

Geleneksel davetiyeleri ya da toplu maillerden vazgeçmenin zamanı geldi! invidza online davetiyeler online ortamda harika görseller, eğlenceli animasyonlar ve uygun fiyatlarla tüm müşterilerine/misafirlerine ulaşmanı sağlıyor. Üstelik online ortamın ve gelişen teknolojinin avantajlarına sahip olan bu davetiyeler, etkinliğine kimlerin geleceğini sana haber veriyor. Misafir takibi yapmanı kolaylaştırıyor ve misafirlerine yol tarifi veriyor.

Bu muhteşem özellikleri ise oldukça uygun fiyatlarla sunuyor. Kâğıt tüketimini azaltarak çevreyi koruyan ve açılış yapacak kişilerin dikkat çekici detaylarla markasını ön plana çıkarmasını sağlayan Invidza davetiyeler, etkinliğini her açıdan güzelleştirecek, tüm dikkatleri üzerinde toplayacak. Hadi davetiyeni hazırlamaya başla! Bekleme ve baskı süreci olmadan bir işini daha kolayca hallet ve işine odaklan.