Yemek Davetiyesi

İster 40 kişilik kalabalık ister 10 kişilik butik bir etkinlik... Hiç fark etmez! Invidza’nın yemek davetiyeleri sayesinde en özel anında tüm sevdiklerin yanında olacak! İftar yemekleri, şirket yemekleri, özel arkadaş buluşmaları için ideal olan Invidza video davetiyelerle akşam yemeği etkinliklerini daha kolay hâle getirebilirsin. Misafirlerine yol tarif etmek, rezervasyon yaptırmak için kişi sayısını belirlemek çoğu zaman bu tarz etkinliklerin en yorucu kısmı... Fakat Invidza ile tüm bu süreci rahatça atlatabilir; sevdiklerinle nefis bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsin. Onların da yeni nesil davetiyelere bayılacağına, video davetiyeleri izlerken keyif alacağına eminiz. Invidza’nın yemek davetiyeleri sayesinde etkinliğine katılım çok daha fazla olacak!

Misafirlerine yol tarifi veren ve onların katılım durumunu öğrenen Invidza davetiyeler, özellikle bu kategorimizde yer alan davetiye modelleri için oldukça büyük öneme sahip. Mekâna gelen misafirler yerleşirken, bir yandan diğer davetlilerine yol göstermek zorunda kalacağın, kişi sayısını net bir şekilde bilmen gereken bir etkinlikten bahsediyoruz... Invidza online davetiye sayesinde misafirlerin etkinlik mekânının lokasyonuna rahatça ulaşabilecek ve sen organizasyonunu rahatça yapabileceksin. Herkesin bir araya gelmesi, enerjinin mümkün olduğunca yüksek olması gereken yemek buluşmaları için de Invidza harika bir tercih. Herkesten farklı bir davetiye modeli tercih ederek, misafirlerinin yüzünü güldüreceksin. Henüz yemek başlamadan, herkesin çok keyif alacağına eminiz.

Yemek kategorimizdeki davetiyelerin canlı renkleri ve dikkat çekici animasyonları geleneksel davetiyelerden oldukça farklı. Video animasyonlarla hareketlendirilmiş davetiyelerimizin içeriğini dilediğin gibi doldurabilirsin. Bu bir arkadaş buluşması, iş yemeği ya da ailenin yeni üyesi için düzenlenen küçük bir toplanma olabilir. Dilediğin yazıyı ekleyip, dilediğin müziği seçerek davetiyeni kolayca özelleştirebilirsin. Emin ol, dakikalar içinde davetiyen hazır olacak! Hadi, denemeye ne dersin?