Yıl Dönümü Davetiyesi

Bu hayatta mutluluk veren küçük şeylerden belki de en güzeli; sevdiklerimizle yıl dönümü için bir araya gelmek, hep birlikte eğlenmek ve mutlu olmak... Büyük bir başarının, evliliğin ya da sevgililiğin yıl dönümü olabilir... Hiç fark etmez! Herkesin birbirine yeniden mutlulukla sarılacağı bugünü biraz daha özel kılmak, sevdiklerinin yüzünü güldürmek istemez misin? Eğer nasıl yapacağını bilemiyorsan sana birkaç önerimiz var! invidza’nın yıl dönümü davetiyeleri, sevdiklerini çiçekler, çikolatalar ve hediyeler kadar mutlu edecek! Hiç beklemedikleri bir anda alacakları video davetiyeyle bu etkinliği hem kendin için hem de sevdiklerin için unutulmaz kılabilirsin.

Geleneksel davetiyeleri bir kenara bırakarak invidza’nın video davetiyelerini kullanmak; seni hem geleceğin video davetiye modelleriyle tanıştıracak hem de invidza’nın avantajlarından faydalanarak harika bir etkinlik düzenlemene yardımcı olacak. invidza yıl dönümü davetiyeleri; göz alıcı renkleri, göz alıcı animasyon geçişleri ve tabii ki senden gelen harika mesajlarla sevdiklerini mutlu etmek için hazır! LCV özelliğini kullanarak katılımcılarından katılım durumunu öğrenebileceğin, onlara yol tarifi verebileceğin ve kendi mesajını her bir davetlin için özel olarak hazırlayabileceğin yeni nesil davetiyelerden söz ediyoruz. Herkesi bir araya getirecek küçük yıl dönümü kutlamaları için harika bir detay değil mi?

invidza’nın yıl dönümü davetiyelerinden dilediğini seçip istediğin fotoğrafı ekleyerek kendi özgün davetiyeni oluşturmak için hemen üyeliğini oluştur, kısa sürede davetiyeni hazırla, anında gönder ve sevenlerinin yüzünü güldür!